Par mums

Zināšanas labākai sabiedrībai

Oxford Research ir starptautiska pētniecības uzņēmumu grupa, kas uzsāka darbu 1995.gadā galvenajā mītnes zemē Dānijā. Šobrīd uzņēmumi aktīvi darbojas arī tādās Eiropas valstīs kā Zviedrija, Norvēģija, Somija un Polija. Oxford Research ienāca Baltijas valstīs 2015.gadā, atverot biroju Rīgā.  

Oxford Research Baltics veic sabiedrības attīstības procesu un to ietekmējošo faktoru izpēti, analīzi un izvērtēšanu. Mūsu ekspertīze aptver tādas jomas kā reģionālā attīstība, uzņēmējdarbība un inovācijas, labklājības valsts un izglītība, kā arī Eiropas Savienības un Latvijas īstenotā politika. Saviem klientiem mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu: sektorālos pārskatus un analīzi, tirgus izpētes, pētījumus, attīstības stratēģijas, izvērtējumus, vadības konsultācijas un citus pakalpojumus.  

Mūsu veiktie pētniecības projekti iedzīvina uzņēmuma devīzi “Zināšanas labākai sabiedrībai” un veicina sabiedrības izaugsmi un labklājību.

Vakances

Oxford Research nepārtraukti meklē talantīgus un uzticīgus cilvēkus, kuri vēlas strādāt mūsu interešu jomās un ar kuriem mums ir kopīgas vērtības.

Skatīt

Kontakti

Oxford Research Baltics, SIA
Kr. Valdemāra iela 23-37, k.2, Rīga, LV-1010